У виборчому штабі президента Петра Порошенка стверджують, що кандидат на пост глави держави не може впливати на слідство у справі про розкрадання в оборонці колишнього бізнес-партнера президента Олега Гладковського чи притягти його “за шкірку” до в’язниці.

Про це заявив речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, передає “Українська правда”.

“Президент не може взяти Гладковського за шкірку і привести його до в’язниці. Те, що він міг зробити, він зробив. Він особисто звернувся до Національного антикорупційного бюро, до органу в якого репутація абсолютно незалежна від президента”, – сказав він.

За його словами, справа підслідна НАБУ, тому Порошенко туди і звернувся.

“Крім того президент, щоб у Гладковського не було впливу на слідство, звільнив його з усіх посад”, – додав Медведєв.

Речник штабу кандидата додав, що президент призначив наступником Гладковського “людину з бездоганною репутацією” Сергія Кривоноса, який балотувався на виборах президента у 2019 році, але знявся на користь Порошенка.

Також Медведєв дорікнув Володимиру Зеленському словами, що “президент не цар” і порадив ознайомитися з повноваженнями глави держави.

“Більше президент у цій історії не може зробити нічого. І якби Зеленський вивчав повноваження президента, все-таки не завадило хоча б поцікавитися, якщо ти претендуєш на цю посаду, яка в тебе сфера відповідальності, які в тебе можливості. І знати, що президент не цар, що навіть ставши президентом, ти можеш не все”, – додав він.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко під час зустрічі із представниками бізнесу заявив, що він намагатиметься створити такі умови, щоб “чиновник навіть не подумав взяти хабар”.

Раніше Президент Петро Порошенко розповів про свій прогрес у боротьбі з корупцією в Україні.