Він нагадав, що 14 жовтня, якраз на Покрову, у Верховній Раді будуть розглядатися «надзвичайно важливі законопроекти»: зміни, що стосуватимуться посилення кримінальної відповідальності за підкуп виборців, антикорупційні законопроекти, а також призначення нового міністра оборони, повідомляє прес-служба МВС.

«Дуже хотілося б, щоб ті політичні сили, які планують акції протистояння задля підвищення свого рейтингу, задумалися над тим, для кого вони це будуть робити і чи потрібно це сьогодні Україні, що є сьогодні першочерговим завданням – реально приймати закони і вирішувати питання з антикорупційними законопроектами або працювати на картинку для російських каналів з подальшою дестабілізацією ситуації», – заявив Шкіряк.

За його словами, в міністерстві мали перемови з можливими учасниками завтрашніх заходів, і «ми зійшлися на тому, що не можемо сьогодні дозволити собі такої розкоші, як провокації за два тижні до проведення виборів».

«Я думаю, що це звернення дійде до сердець тих, хто, можливо, не розібрався в тому, що може відбутися. Я переконаний, що все буде добре і ми уникнемо будь-яких провокацій», – сказав Зорян Шкіряк.