Чинна влада програла у Львові все і хоче повернутися до корита та продемонструвати, що у Львові вони правитимуть бал, як це роблять у всій Україні.

Про це під час спецефіру "Народного толк-шоу" 8 листопада розповів народний депутат від "ЄС" та кандидат на посаду мера Львова Олег Синютка.

"Але львів'ян ніхто не зможе "нахилити". Українська позиція Львова і львів'ян є на нашому боці", - наголосив нардеп.

І додав: "Тому жодні їхні спроби переглянути результати виборів, жодні спроби переписати протоколи і продемонструвати, що вони можуть вплинути на львів'ян, нічого не дадуть. Адже ці місцеві вибори продемонстрували, що чинна "зелена" влада не має довіри у людей і провалила все, що тільки можна".

При цьому нардеп уточнив: а оплатою за це все є життєвий рівень українців та пів кроку до втрати міжнародної коаліції на підтримку України, а також надзвичайно тяжка ситуація з коронавірусом.

"Ми не можемо допустити, аби "слуги народу" й надалі правили бал у країні, а "слуги слуг" місцевого гатунку мали хоча би якісь шанси", - резюмував Олег Синютка.

Нагадаємо: Кандидата на посаду мера Львова та чинного очільника міста Андрія Садового підтримують люди з оточення відомого бізнесмена Ігоря Коломойського.

_3VgU