Про це пишуть Українські новини.  

Скандал вибухнув сьогодні, 27 березня, після того, як дівчат не пропустили на рейс з міста Денвер (штат Колорадо) в Міннеаполіс (Міннесота) 26 березня.

Дізнавшись про інцидент, клієнти компанії, в тому числі ряд знаменитостей, заявили, що не будуть більше користуватися її послугами через занадто суворі правила щодо зовнішнього вигляду пасажирів.

При цьому співробітниця компанії наполягала, що якщо дівчата не перевдягнуться, їх не пустять на борт, так як за правилами на борт можуть бути не допущені  «босі або не одягнені належним чином» пасажири. Але що саме означає це формулювання, в правилах не пояснюється.

Пасажирки погодилися переодягнутися і відлетіли в Міннеаполіс іншим рейсом цього ж перевізника.

Після цього United Airlines написала в Twitter про те, що ці дівчата їхали за спеціальним безкоштовним проїзним, які надаються співробітникам компанії, їх друзям і родичам при наявності вільних місць на борту. Такі пасажири вважаються представниками United Airlines і тому повинні дотримуватися дрес-коду компанії - більш жорсткого, ніж побажання, які пред'являються до одягу звичайних пасажирів.

 Після цього United Airlines описала правила для пасажирів, які користуються пільговими квитками: заборонені топи з відкритим животом, піжами, купальні костюми, міні-спідниці і шорти вище коліна більш ніж на 8 см, забруднений і порваний одяг, а також одяг, крізь який видно спідню білизну.