Народне віче у Львові (ФОТО)

«Я хочу, щоб Україна була в світовому економічному рейтингу не після 150-го місця, як це є зараз, а щоб як мінімум ми були в першій двадцятці. І щоб не  українці їхали на заробітки, а  до нас їхали і дивувалися, що ми за кілька років зробили рай на своїй землі», – сказав Міщенко на своєму сьогоднішньому виступі на львівському Майдані, передає прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

За словами «свободівця», влада спекулює, поширюючи тезу, що східні області годують Захід України.

«Хочу вам повідомити деякі цифри, які це спростовують. Цього року на Луганську та Донецьку області було виділено 45% субвенцій з державного бюджету, а на решта 23 області – 55%, тобто по 2% на область. На реконструкцію житлово-комунального господарства на 10 областей Західної України виділили 17 млн. гривень, натомість на одну Донецьку область - 900 млн. гривень. На наступний рік на Донецьку область закладають 40 млрд. субвенції, ще 13 млрд. гривень - на підтримку вугільної галузі. Я не маю нічого проти вугільної галузі, але чи прості українці споживають вугілля? Ні. Головними споживачами вугілля є підприємства коксохімічної галузі, металургійні комбінати і гідроелектростанції. Кому вони належать? Олігархам та Партії регіонів. Відповідно кожен з вас – викладач, лікар, студент, пенсіонер – фінансує бізнес Партії регіонів. Отак вони нас годують.

Цьогоріч злочинний уряд взагалі не передбачив коштів на житло афганцям, чорнобильцям, він скорочує фінансування медицини, забирає кошти з фінансування «швидкої», в української армії, натомість збільшує  видатки на МВС та прокуратуру. Це ознака того, що Янукович продовжує будувати поліційну державу», – зазначив нардеп.

Він наголосив, що режим впевнений, що втримається при владі, застосовуючи адмінресурс і підкуп виборців.

«Це те, що вони робили на недавніх довиборах у Верховну Раду в п’ятьох округах. Вони довели українців до краю, а натомість дають 200 гривень. Я людям говорю: вам дають 200 гривень раз на п’ять років, тобто за кілька копійок в день. Невже ви, спадкоємці козацтва, холодноярців, готові продатися за копійки. І вони кажуть, що не готові», - зазначив Андрій Міщенко. 

«Ми щодня робимо акції, які не дають їм спокійно жити. Сьогодні відбувався автопробіг, мотопробіг та піший хід на Межигір’я. І з переляку Янукович обгородив свої маєтки колючим дротом. Цей колючий дріт дуже йому близький. Хай вже кожен з них зажене себе за колючий дріт», – наголосив свободівець.

Він також закликав бойкотувати бізнес регіоналів, аби знищити їх фінансово.

«Ми маємо згадати гасло Коновальця «Свій до свого по своє», ігнорувати їхній бізнес і їхні товари. Ми маємо зруйнувати їхню фінансову базу», - зазначив він.

Андрій Міщенко наголосив, що Україна має посісти гідне місце на світовій арені. «Я хочу, щоб Україна була в світовому економічному рейтингу не після 150-го місця, як це є зараз. Я хочу, щоб як мінімум ми були в двадцятці перших. Щоб не ми їхали на заробітки, а  до нас їхали і дивилися, як ми за кілька років зробили рай. Пам’ятаймо слова Бандери: «Життя має дві форми: або гниття, або горіння». Якщо ми горітимемо постійно, то своїм вогнем запалимо всю Україну», – зазначив свободівець.