Не треба бути ані економістом, ані бухгалтером, ані політиком, щоб зрозуміти, що бюджет писався на колінах, — відзначив сьогодні під час прес-конференції народний депутат України лідер УНА-УНСО Андрій Шкіль.
„Всім зрозуміло, що бюджет є передвиборчим, його соціальна складова є передвиборчою”, — додав він.
„Верховна рада прийняла закон про те, що 57 ст. стає державним боргом. Президент накладає вето. І Кабінет міністрів не вкладає в 110-мільярдний бюджет ні копійки для погашення 57 ст. Уряд буде повертати ці кошти хіба з власної кишені чи з державного фонду, хоч ні те, ні друге не передбачено”, — сказав Андрій Шкіль.
За словами Андрія Шкіля, „це найяскравіше свідчення того, наскільки на коліні й швидко робився бюджет для того, щоб підтвердити соціальну спрямованість уряду”.
Андрій Шкіль зауважив, що ситуація, у якій знаходяться лікарі така ж, як і у вчителів. „Це саме стосується і лікарів: жодних підвищень, чи надбавок, чи розмежувань фінансових немає”, — зазначив він.
На думку Андрія Шкіля, „готується грошове вливання вчителям на Львівщині. Найлегше роздати гроші, які вже виділені. Якщо відбудеться візит Януковича, то в рукаві він привезе щось і вчителям”.