Генеральний директор аеропорту „Львів” Олександр Загрева заявляє, що протистояння між ним і працівниками аеропорту не існує.

„Я щойно провів нараду з усім керівним складом і я не побачив там якихось питань, які ви мені задаєте”, ― сказав Олександр Загрева, коментуючи інформацію про те, що працівники аеропорту виступають проти його призначення на посаду генерального директора ДП “Міжнародний аеропорт Львів”.

За словами Олександра Загреви, працівників, які виступають проти нового генерального директора, є не більше 10. “Є чоловік 8-10, які, можливо, планували цей аеропорт в іншому напрямку пустити”, ― сказав він.

Гендиректор додав, що декому з цих людей виповнилося майже 70 років. “Тим особам вже, як правило, під 70 років – декому з них, і, тим не менше, вони працюють менше від мене на підприємстві”, - сказав він.

Олександр Загрева додав, що протестуючі є не зовсім добрими працівниками. “Вони до того або дуже погано працювали, або показали себе з дуже поганої сторони”, - сказав він.
Як повідомлялося, у червні гендиректором ДП „Міжнародний аеропорт „Львів” призначено Олександра Загреву. Представник профкому аеропорту заявив, що проти призначення Олександра Загреви виступають 500 із 600 працівників підприємства.

До 3 червня 2005 року генеральним директором ДП „Міжнародний аеропорт Львів” був Микола Олексюк, який попрацював на цій посаді лише 2 дні — його призначили 1 червня 2005 року.

Прес-тайм