Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Як написала в соцмережі львів’янка п. Люба, 17 травня ця 25-річна блондинка зайшла з коляскою і дитиною в маршрутку №16 поблизу Нового Цуму. Вона почала хамити старшій жіночці, та коли п. Люба вирішила зробити їй зауваження, то поплатилася за це власним здоров’ям. Жінка завдала їй 10 ударів електрошокером та подряпала обличчя. Пані Люба звернулася з відповідною заявою до міліції. До того ж вона упізнала в нападниці неадекватну матір, яка вже фігурувала в кількох скандалах.

У коментарі «Вголосу»  речник ГУ Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська підтвердила такий факт, однак деталі пообіцяла надати згодом.

Як повідомляли, нещодавно ця жінка в дитячому садочку Франківського району, який відвідує її син, побила вахтера, а згодом на вулиці завдала легких тілесних ушкоджень іншій жінці. 7 квітня молода мама накинулася на бабусю з онукою і побила обох палицею із цвяхами. Окрім того, вона фігурувала у справах про крадіжку із супермаркету і підробку документів судово-медичної експертизи. Попри все це, правоохоронці зізналися, що безсилі в цій ситуації. І без рішення суду ця жінка й надалі розгулюватиме на свободі.