Недобрих кандидатів в президенти у нас в державі немає, — заявив на прес-конференції голова Львівського регіонального відділення Партії регіонів, довірена особа Віктора Януковича Олексій Радзієвський.
За словами Олексія Радзієвського, вже через місяць можна буде у цьому переконатись, подивившись на список головних претендентів, які вже зареєстровані виборчою комісією. „Кожен з кандидатів в президенти переслідує одну мету — прислужитися інтересам українського народу, прислужитися інтересам держави, зробити наш поступ вперед ще більш динамічним”, — зазначив він.
У зв’язку із цим Олексій Радзієвський заявив, що виборча кампанія Віктора Януковича не буде базуватися на компрометації опонентів. „Ми категорично не сприймаємо сумнівних технологій, пов’язаних з поливанням бруду і компрометацією будь-якого кандидата в президенти”,— зазначив він. При цьому довірений представник Віктора Януковича зазначив, що їх опоненти, навпаки, орієнтовані на компрометацію Віктора Януковича. Про це свідчить, за його словами, ряд публікацій в деяких львівських ЗМІ.
На думку Олексія Радзієвського, акцент необхідно робити на позитиві, який декларує Віктор Янукович