Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов зізнався, що на новій посаді йому пропонували хабарі за неправомірні дії, проте він від них відмовився.

Про це йдеться у бліцінтерв’ю для телеведучої “1+1” Каті Осадчої.

“Мені натякали на те, що, якщо я не буду чіпати історію з будиночками в Конча-Заспі, які належать профспілці Державної митної служби, які за кілька тисяч гривень на місяць орендують всі колишні керманичі митної служби, то в принципі я теж зможу отримати такий будиночок за 3000 гривень на місяць. І люди довго не могли зрозуміти, коли я говорю: “Ні, ну все-таки майно потрібно повертати, ну це ж державні гроші”, – розповів Нефьодов.

Він додав, що співрозмовники вирішили, ніби він натякає на згоду отримати будиночки.

Нефьодов розповів, що він навіть не відсвяткував зі своєю дружиною розкішне весілля, бо на це немає часу і грошей.

Він також додав, що він досі не може змиритися з тим, що багато його сприймають як публічну особу. Адже у вільний від роботи час він хоче зайти в бар, щоб розслабитися з друзями, але там його зустрічають безліч людей, які виявляють до нього підвищену увагу: хочуть зробити селфі або пригостити алкоголем, від чого він відмовляється.

Нефьодов також зазначив, що у нього дружні відносини з прем’єр-міністром Олексією Гончаруком зазначивши, що іноді вони дозволяють собі разом ходити в бари.

“Так, у мене є фотографія прем’єр-міністра, який навіть п’є маленьку пляшку пива”, – сказав голова митниці.

Нагадаємо, очільник митниці пообіцяв карати “усіх неадекватів”.