Про це інформує 5 канал.

В американському штаті Айова та Міннесота вітер був такий сильний, що зніс кілька фермерських будинків, перекинув десятки автомобілів на дорогах та повиривав дерева з корінням. Торнадо вирували більше доби. Лише зараз до уражених ураганом штатів прибувають рятувальники. Вони допомагають  евакуювати людей, які залишилися без домівок. Окремі групи комунальників допомагають відбудовувати зруйновані будівлі. За даними синоптиків, торнадо утворилися одразу в шести регіонах країни. Через це частина населення у штаті Айова залишилася без світла.

Натомість масштабна лісова пожежа спалахнула в американському штаті Оклахома. Щонайменше шестеро людей загинули. Це найбільші лісові пожежі за останні два роки, зазначають місцеві ЗМІ. Вогонь поширився на територію у сотні тисяч гектарів. Місцева влада оголосила надзвичайний стан у понад 20 округах. Рятувальники розпочали евакуацію населених пунктів, які розташовані близько до епіцентрів займання. Як повідомляють пожежники, сильний вітер ускладнює гасіння вогню. 

На півночі Нової Зеландії – сильні повені. Понад 3 тисячі людей залишилися без домівок. Потужний ураган накрив північний острів Коромандель. Буря не вщухала там три доби поспіль. Безперервні дощі затопили всі основні дороги та кілька селищ. Місцева влада оголосила надзвичайний стан. До острова стягують рятувальників. Вони мають вивезти людей, які застрягли у водяних пастках. Синоптики кажуть, що ураган триватиме щонайменше до четверга.

«Вголос»