Прочитав сьогодні дуже позитивну новину зі США: 11 американських фігурантів списку найзаможніших людей публічно зобов’язались пожертвувати на благодійність більше половини особистого багатства. Загалом це вже 92 представники великих грошей зі США, які долучились до "обітниці дарування", серед них Білл Гейтс, Джордж Лукас, Воррен Баффет, Марк Цукерберг.

            Українським підприємцям є з кого брати приклад: і я закликаю їх це робити. Якщо кожен з них пожертвує принаймні часткою своїх статків, це буде одночасно і доброю справою для країни і неабияким самовихованням. Говорячи за себе, справу благочинницьва я розпочав ще з 90-х років, коли був далекий від політики. Про мої вчинки та діяльність заснованого мною благодійного фонду "Гуманітарні ініціативи" можна знайти інформацію в тому числі і в інтернеті.

            Наприкінці хотів би навести важливе застереження нашого морального авторитета, Блаженнішого Любомира Гузара: пожертви можуть лише тоді вважатись благодійністю, коли вони чиняться щиро, з відкритим серцем. Якщо ж своїми пожертвами людина намагається вчинити підкуп, то такі дії викликають лише засудження.