Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати будуть готові "дуже швидко і дуже сильно" нанести удар по 52 цілях в Ірані, якщо піддадуться атаці з боку Тегерана після вбивства генерала Касема Сулеймані.

Відповідне попередження з'явилося на сторінці лідера в Twitter.

"Іран дуже сміливо говорить про напад на певні цілі в США, щоб помститися за те, що ми позбавили світ від їхнього лідера терористів, який вбив американця, і важко поранив багатьох інших, не кажучи вже про всіх людей, яких він убив за своє життя", – написав президент.

"Нехай це послужить попередженням, що якщо іранці атакують наші об'єкти, ми готові поцілити по 52 місцях, які символізують 52 американських заручника, колись захоплених Іраном. Це буде дуже швидко і дуже сильно. США більше не хочуть погроз!" – додав Трамп.

Які саме цілі США готові бомбити, не уточнюється. За словами американського президента, деякі з них "є досить значними і важливими для Ірану і іранської культури".

Трамп також наголосив, що вбитий Сулеймані відповідальний за організацію атаки на американське посольство в Багдаді, також він готував напади в інших місцях.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, ліквідувати іранського генерала Сулеймані наказав особисто Трамп

[embed]https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1213593965838163968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1213593965838163968&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.obozrevatel.com%2Fukr%2Fabroad%2Ftramp-prigroziv-iranu-vdariti-po-52-obektah-novini-svitu.htm[/embed]