Через кілька днів ми святкуватимемо найбільше християнське свято – Воскресіння Господнє. Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість від Сина Божого, дарує надію та впевненість, вселяє спокій у серцях, укріплює віру. Своїми прикладами посеред людей, своєю смертю і поверненням до життя, Ісус Христос показав нам, як треба жити, як треба жертвувати заради інших навіть найдорожчим!

Щиро вітаю вас із Великоднем! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Хай Господня ласка Вас зігріває і навчає. Зичу, щоб любов Господня з ясних високостей зійшла у Вашу оселю! Нехай Свято Паски стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!