Син Головного Командира УПА Романа Шухевича, народний депутат України 8 скликання Юрій Шухевич зреагував на заяву президента України Володимира Зеленського щодо “бандеризації” України.

Про це Шухевич сказав в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” на телеканалі НТА.

“В нього (Зеленського, – ред.) немає жодних духовних цінностей. Це пустушка! Наведу вам приклади. Свою інтронізацію він хотів провести коли? В день пам’яті замучених більшовиками. Тоді, коли люди в Києві йдуть у Биківню, кладуть квіти, моляться за упокій душ тисяч замордованих, він просив у людей пробачення, що Верховна Рада не дала йому в той день провести. А тепер, кілька днів тому…він же мав конфлікт із рабинами через Бабин Яр. Він так само повівся і там. Тому не дивуйтеся, він відповідає так, аби нічого не відповісти”, – зазначив Юрій Шухевич.

Нагадаємо, сьогодні під час пресмарафону журналістка телеканалу НТА запитала Зеленського, чи підтримуватиме він “бандеризацію” України, яка розвинулася в останні роки. Президент не дав чіткої відповіді на це, але зазначив, що Степанові Бандері було би соромно, якби знав, що на його честь назвуть стільки вулиць (відповідь Зеленського – у відео).

Юрій Шухевич зреагував на відповідь президента щодо "бандеризації" України

"Зеленський – це людина, у якої нема жодних духовних цінностей – "пустушка", – народний депутат України VIII скликання Юрій Шухевич зреагував на відповідь президента щодо "бандеризації" України #ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ #govorytvelykyiLVIV #Lviv #Ukraine #show Телеканал НТА espreso.tv

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 10 жовтня 2019 р.