Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський допускає, що генеральний прокурор України Руслан Рябошапка може бути так званим Джокером.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Повідомляється, що на спільному брифінгу з адвокатом Тетяною Костяною на тему “Джокер під прикриттям генерального прокурора” в Києві в четвер, Дубінський зазначив, що, судячи зі змісту переписок за участю депутатів від “Слуги народу” та генпрокурора, які було оприлюднено останнім часом, можна припустити, що хтось отримав доступ до мобільного телефону Рябошапки.

Дубінський розповів, що звернувся і до САП і до Генеральної прокуратури з вимогою допитати Рябошапку та отримати доступ до його телефону, щоб він продемонстрував свій телефон під час слідчих дій.

Але, в ГПУ заявили, що не бачать підстав допитувати Рябошапку.

Генпрокурор відмовляється надати свій телефон для слідчих дій і на допит приходити не збирається.

У зв’язку з цим депутат заявляє, що, якщо зіставити ці факти, а також заяви глави Служби безпеки України Івана Баканова, що він не бачить необхідності спілкуватися з “Джокером”, і заяви глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, що він постійно спілкується з пранкером “Джокером”, можна зробити висновки, “що якщо складається така конструкція, що “Джокер” є представником спеціальної служби, й нам здається, ця спеціальна служба і правоохоронний орган – це Генеральна прокуратура”.

Дубінський допускає, що саме з Генпрокуратури виходить інформаційна атака, спрямована проти фракції “Слуга народу”, для отримання компрометуючих фактів для подальшого контролю над чиновниками й депутатами.

“Я не буду здивований, якщо “Джокер” – це і є сам пан Рябошапка”, – наголосив Дубінський.

Як писав “Вголос”, Давид Арахамія відреагував на дії пранкера “Джокера”, який останнім часом часто тероризував розіграшами політиків Ради.