Як сказав Петро Писарчук, окремими політиками чи політичними силами громадськості нав’язується думка, що у Львові вибори владою можуть бути сфальшовані.

«Вони сіють неправду. Бо нема підстав так вважати. У Львові Партія регіонів не є владою. Ви знаєте, хто є влада», - зазначив претендент на крісло мера.

Петро Писарчук зауважив, що в ДВК від Партії регіонів по одному представнику і вони всі львів’яни, а не завезені з Донецька чи з Харкова. Окрім того, кандидат на посаду мера говорить про велику кількість спостерігачів на виборчих дільницях.

«Кожен суб’єкт виборчого права направляє на виборчу дільницю одного спостерігача. Тобто якщо є 70 суб’єктів виборчого права і 18 членів комісії, то на одного члена комісії припадає 4 спостерігачі», - підкреслив кандидат від «Партії регіонів».

Петро Писарчук наголосив на тому, що апеляційний адміністративний суд виявив лише процедурні порушення, тому скасував попереднє рішення Львівської міської виборчої комісії.

«Зараз по-новому формуються ДВК. Львівська міська виборча комісія щодо кількості членів ДВК спершу прийняла, що має бути 18. Може, це й добре, бо чим більше людей, тим більше хаосу. Вчора мені казали, що буцімто проголосували за 19 членів у складі ДВК», - розповів кандидат на посаду очільника Львова.

Насамкінець Петро Писарчук зауважив, що на минулих виборах «Партії регіонів» у Львові не було, а звинувачень у фальсифікації виборів «Партією регіонів» були.

«Тут проблема не в «Партії регіонів», проблема в культурі, в законослухняності та корупції. Тому що в ДВК інколи бувають випадки… Бо тільки розпочався виборчий процес, а голову обласної виборчої комісії заарештували. Там не політика є визначальною, а гроші», - висловив думку політик.