Днями у перинатальному центрі Івано-Франківська від коронавірусу померла жінка, яка тільки стала мамою.

Деталі трагедії розповів OBOZREVATEL.

37-річна Галина В. лежала у медцентрі місяць, коронавірус у неї діагностували за кілька днів до смерті. До слова, раніше у перинатальному вже померла жінка та інфекцією заразилися четверо медиків.

Рідні жінки переконані: вона заразилася коронавірусом саме у лікарні.

Натомість місцеві чиновники кажуть: жінка кілька місяців тому була за кордоном і спілкувалася з родичами, які були на заробітках.

Жінку в окреме відділення перевели лише тоді, коли дізналися про контакти з родичами та зробили тест.

У лікарні також кажуть: чоловік Галини, який повернувся з Польщі, кілька днів був поруч з нею у медцентрі.

Проте сестра померлої вважає, що Галина заразилася у лікарні. “Це трапилося в лікарні, то нехай буде на їхній совісті, ми знаємо свою правду”, – розповіла Оксана.

Рідні Галини В. важко пережили її смерть. Крім того, що без мами залишилася новонароджена дівчинка (її стан середньої важкості, а аналізи проводять зараз у Києві. – О.), серйозні проблеми виникли і з похороном.

Сестра розповіла: влада Болехова відмовилися надати рідним людей для похорону, то ж мусіли ховати жінку самі. Вантажили труну в машину швидкої, а потім витягали і ховали брат і близькі родичі. Всі були в захисних костюмах.

До слова, у перинатальному центрі також померла ще й 60-річна жінка, якій мали робити операцію. А карантин оголосили лише в одному із відділень центру.

“Палату продезінфікували, а всім, хто з нею лежав, провели експрестести. Вони негативні. В однієї з жінок є температура, вона ізольована. Але всім їм також проведуть ПЛР-тести”, – розповів лікар.

Як писав “Вголос”, Тільки-но стала мамою: в Івано-Франківську раптово померла породілля з підозрою на коронавірус.