Про це він повідомив у інтерв'ю Укрінформу, коментуючи українську ініціативу установи міжнародного формату деоокупації півострова.

«Я вважаю, що дуже важливо не забувати про це. І ми постійно публічно порушуємо цю важливу проблему. Так, вже були зроблені певні зусилля, включаючи деякі ініціативи з боку членів ЄС згуртувати країни для обговорення ситуації в Криму. Я, до речі, цього тижня також брав участь у такій зустрічі. Упевнений, що цей процес буде продовжуватися. Це важливе, принципове питання, який пов'язаний з безпекою кожної європейської країни – адже треба бути впевненим у безпеці власних кордонів», - сказав Волкер.

Він висловив упевненість, що «це питання буде просуватися». Також, на його думку, слід забезпечити ефективну імплементацію міжнародних санкцій щодо Криму.

«Наприклад, якщо російська компанія веде бізнес в Криму, як слід діяти стосовно неї, якщо вона також спробує просувати свою діяльність на решті території Європи? Санкції мають бути застосовані проти компанії, яка так себе поводить», – зазначив Вокер.