Непереможного російського боксера Сергія Воробйова (9-1-0, 6 КО) висміяли в мережі за понти, які він влаштував перед боєм з українцем Кареном Чухаджяном (16-1-0, 7 КО).

Про це повідомляє Обозреватель.

Як зазначається, перед поєдинком, 26-річний росіянин у себе в Instagram виклав самовпевнений вірш про свою майбутню перемогу.

“Привет, друзья. Скоро первое февраля. Этот день, как праздник для меня. Скоро я завоюю пояс WBA, и пускай International пока. Соперник в ужасе будет бежать от меня, но долго не продлится его беготня. От ударов по корпусу у него посинеют бока. Эй, послушай меня, мой апперкот в 15-2 превратит твой рекорд”, – заявив росіянин.

Після бездарної поразки росіяни в мережі взялися висміювати боксера.

“Судячи з бою, так – більше поет, ніж боксер”, “Серьога, звичайно, понтовитий боксерчік. Нерви у нього тільки слабкі, це відразу помітно. Навіть після більш-менш пропущеного удару він впадає в лють. Топ боксером йому ніколи не стати”, – пишуть коментатори.

Вони також відзначили бездарність суддів.

“Суддівство – це ганьба. Як можна було нарахувати перемогу манекену Воробйову – незрозуміло. Такі реалії. Звикли ганьбитися скрізь і у всьому. Це стає нормою”.

Нагадаємо, український боксер потрапив у гучний скандал через державу-агресора.