Оксана Дащаківська зазначила, що у політичних партій справді спостерігається тенденція до залучення у свої перші п’ятірки відомих особистостей з неполітичної сфери.

«На жаль, сьогодні наші політичні діячі і вся їхня діяльність в політиці зведені не до того, щоб змагатися за певний проект розвитку держави, пропонувати певні цінності, програми, які би виборці відстоювали, а вся діяльність зводиться до того, щоб захопити максимальну кількість виборців. Аби захопити виборців, вдаються до таких технологій, коли залучають шоуменів, відомих людей з інших галузей суспільного життя, письменників, акторів, спортсменів в тому числі», – розповіла виконавчий директор КВУ Львівщини.
Вона додала, що такі особистості будуть впливати на виборця, в першу чергу в сільській місцевості.

«Експертні середовища, може навіть міський виборець не дуже буде на це реагувати, меншою мірою. Таки буде оцінювати більш раціонально ці політичні сили. Але от сільський виборець буде зважати на таких людей. Ці люди будуть привертати увагу виборця і будуть до певної міри визначати його голосування», – наголосила Оксана Дащаківська.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що другою в списку партії «УДАР Віталія Кличка» буде письменниця Марія Матіос.

Кілька днів тому український футболіст Андрій Шевченко приєднався до партії «Україна – Вперед!» Наталії Королевської.