29 серпня відбулось виїзне засідання виконавчого комітету ЛМР на вул. Проектованій, де планується чергова житлова забудова.

Про це повідомляє "Розвиток громади".

Міські чиновники пояснювали мешканцям Малоголосківської, чому у їх мікрорайоні завтра на засіданні виконкому погоджуватимуть черговий дозвіл на зведення багатоповерхівки, а не садочку, школи чи громадського простору, які просто відсутні.

На зустрічі з мешканцями також був присутній міський бургомістр. Андрій Іванович неприховано переконував мешканців в необхідності такого будівництва і обіцяв врешті розпочати зведення соціальної інфраструктури у мікрорайоні.

Однак, коли представник ГО «Розвиток громади» Володимир Беньо та місцеві мешканці почали звинувачувати міського голову в популізмі та некомпетентності, Садовий вигукнув до натовпу, що, мовляв, не було б проблем у мешканців зі школами та громадськими просторами, якби їм «не помагали», цитуємо - «представники криміналітету». Коли мешканці почали обурюватись та вимагати у Садового показати, хто «криміналітет», Андрій Іванович показав пальцем у сторону Володимира Беня і сказав, що цей, ось цей мужчина з камерою. Володимир одразу попросив бургомістра аргументувати наклеп та навести факти, аби він не був багатослівним та врешті почав відповідати за свої слова. На жаль, «проєвропейський мер» почав лише виправдовуватись, мовляв, він не називав жодних прізвищ.

Місцеві мешканці, зі свого боку, підтримали пана Володимира, зазначивши, що він - єдиний постійно допомагає захищати їх права. Андрій Іванович дуже добре вивчив просту істину – «Найкращий захист - це напад».

Львівський мер добре пам'ятає своє "темне минуле", часів "галицьких інвестицій" 90-х років, проте не дуже любить це згадувати. Вочевидь, саме тому, коли йому роблять зауваження про некомпетентність та порушення законодавства ним та його командою, це викликає у нього таку бурхливу та хамську реакцію.

Замість того, аби виконувати роботу очільника міста та вирішувати господарські проблеми львів’ян, Андрій Іванович власноруч перетворює ще донедавна престижний район у міське Гето, а щоб не відповідати за скоєні злочини, починає безпідставно обзивати та звинувачувати громадських активістів.

Тож громадська організація «Розвиток громади» засуджує такі хамовиті дії міського голови Львова та повністю підтримує Володимира Беня. А також закликає активну громаду м. Львова дати оцінку діям бургомістра та підтримати флешмоб #СтопМерХам.

Як писав "Вголос", серед львів’ян давно ширяться чутки, нібито проєкт партії «Самопоміч» Андрія Садового розроблявся у Польщі і навіть доволі тривалий час фінансувався нашим західним сусідом.