Депутат Нестор Шуфрич називає порушення проти нього чергової кримінальної справи "абсурдними діями" нової влади. "Судячи з усього, межі абсурдним діям нової влади нема", - сказав він, повідомляє прес-служба депутата у вівторок. За словами Шуфрича, "обвинуваченню депутата, у тому, що приблизно з 60 000 виборців, які взяли участь у довиборах до Верховної Ради в липні 2002р., більш 20 000 проголосували за Шуфрича було підкуплено, не повірить не те що самий "помаранчево налаштований" політик, але і дитина". Прес-служба депутати повідомила, що від різних депутатів лунали заяви "про нібито роздачу особисто Шуфричем грошей у центрі кожного населеного пункту округу... і про роздачу не тільки грошей, але і крупи, борошна, цукру, а також видань Маркса і Енгельса". "Кожен кандидат пропонував, що міг, а кандидат від "Нашої України" вже тоді пропонував апельсини", зазначив Шуфрич.

Шуфрич також пов’язує відкриття нинішньої кримінальної справи проти нього з тим, що "перші заяви про нібито сфальсифіковані вибори в Черкасах" були зроблені заступником міністра внутрішніх справ Геннадієм Москалем, по відношенню до якого він "зробив різку заяву і два депутатські запити щодо його незаконної діяльності..."
"Зважаючи на все, ми є свідками нового помаранчевого ноу-хау, коли одних неугодних політиків безпідставно саджають, а у відношенні інших через три роки скасовують вибори", стверджує Шуфрич. Прес-служба депутата також повідомляє, що Шуфричем за час виборчої кампанії "особисто було проведено більш 100 зустрічей з виборцями, і він мав можливість... донести свою позицію до всіх виборців округу". "І жодні провокації і переслідування не змусять його це зробити", йдеться у повідомленні.

Українська правда з посиланням на ЛІГАБізнесІнформ