Невідомі обклеїли агітаційними матеріалами кандидата у Президенти України Віктора Януковича офіс Львівської обласної організації партії “ВО“Батьківщина”, — повідомила прес-служба ЛОО ВО „Батьківщина”.
ЛОО ВО „Батьківщина” це розцінено черговий нічний напад на офіс Львівської обласної організації партії “ВО“Батьківщина”.
Вимастивши двері,вікна,стіни та вивіску клеєм, невідомі залишили на місці кілька окровавлених шприців із залишками жовтої, подібної до наркотика, рідини, що дає підставу робити висновок ким послуговуються агітатори “двічі не судимого”, — йдеться у заяві ЛОО ВО „Батьківщина”.
„Це не перший напад, який безрезультатно розслідує міліція під час нинішньої передвиборчої кампанії, — зазначив голова Львівської обласної організації партії “ВО”Батьківщина” Іван Денькович.— Не так давно недоброзичливці познущалися навіть над державним і партійним прапорами , зірвавши їх з кріплень над входом у будинок. Я не думаю, що їхньою метою є нас переагітовувати, а коли навіть так , то я би попросив керівника обласного штабу Віктора Януковича – Олексія Радзієвського робити це цивілізованими методами – не завдаючи матеріальних збитків і не використовуючи для цього відвертих покидьків. Саме їхні особи повинні встановити компетентні органи, реагуючи на нашу заяву, написану на ім’я начальника Галицького райвідділу міліції”.