Сьогодні вночі невідомі у центрі Львові підпалили двері громадської приймальні Олександра Мороза. Про це "Вголос" повідомив керівник обласного виборчого штабу Олександра Мороза Євген Таліпов.
Як розповів черговий, у приймальні Олександра Мороза як раз були поставлені нові вхідні двері, які обкладено пінопластом. Невідомі о 01.45 знизу підпалили пінопласт. Вогню не було, але диму було дуже багато, ― зазначив він.
У будинку, де розташована приймальна Олександра Мороза, також знаходяться громадська приймальня народного депутата Юрія Луценка та редакція газети „Галицька правда”.
Із заявою про підпал наразі до правоохоронних органів не зверталися.
Як повідомляло агентство, вчора Львівський обласний виборчий штаб Олександра Мороза звернувся із заявою на ім’я начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала та прокурора Львівської області Євгена Блажівського в якій наголошується на тому, що бездіяльність правоохоронних органів сприяє зростанню напруженості і дестабілізації політичної ситуації в області, в тому числі провокацій проти представників штабу. Про це йдеться у заяві, скерованій.
У заяві наведено факти перешкоджання представникам Мороза на Львівщині проводити агітацію за свого кандидата. „25 вересня 2004 р. у 121 виборчому окрузі водію довіреної особи О.Мороза Кись Зеновій Іванівни Войтюку Богдану Олександровичу, який мешкає у м. Броди, невідомі особи зателефонували о 21.00 та попередили, якщо він не відмовиться від поїздок по району з агітматералами О.О.Мороза, то його авто та гараж будуть найближчим часом спалені. Погрозою фізичної розправи постійно лякають представників 118 виборчого округу (довірена особа О.Мороза Г.Созін) за те, що вони розклеюють у Сихівському та Пустомитівському районах агітматеріали та розповсюджують газети “Галицька правда”, “Товариш” по схемі “від дверей до дверей” та зустрічаються з виборцями. У 117 в.о. неодноразово зазанавали фізичного нападу члени СПУ, сосбливо у віці 50-60 років, які розповсюджували спецвипуски “Галицької правди” та роздавали мешканцям Львова буклети та передвиборну програму О.О. Мороза. Аналогічні дії мають місце в Яворівському, Кам’янсько-Бузькому, Стрийському, Радехівському районах”, ― зазначено у заяві.