20 жовтня ввечері невідомі підпалили двері квартири, у якій живе голова Трускавецької міської організації НРУ Орислава Хомик, ― повідомив „Контекст-медіа” голова ЛОО НРУ, народний депутат України Ярослав Кендзьор.
„Загорілися двері, вогонь почав добиратися в квартиру, а на 5 поверсі, де розташована квартира, у сусідів є мале дитя. Проблеми б виникли серйозні, якби не вчасно приїхали пожежники”, ― розповів він.
За словами Ярослава Кендзьора, Орислава Хомик «активна союзянка, активна в штабі „Наша Україна”. „Звичайно спокійно спостерігати за активною діяльністю і влада і ті кримінальні структури, які сьогодні активно використовує влада не могла”, ― зазначив він.
Ярослав Кендзьор розцінює цей підпал він як „політичну розправу, спробу залякати цю мужню жінку”. „Я був сьогодні зранку в помешканні Орислави Хомик і бачив на власні очі ці знищені задимлені двері і коридор”, ― зазначив він..
Ярослав Кендзьор був у міському відділенні УМВСУ у Львівській області і розмовляв із в. о. начальника міліції Андрієм Біласом, який його запевнив, що наразі ведеться розслідування. „Але я думаю що воно закінчиться як і всі попередні злочини, як і побиття депутата Львівської обласної ради, керівник Городоцької районної організації руху Ярослава Коржинського, як і вибух у приміщенні „Просвіти”, ― додав він.
При цьому він наголосив, що і „правоохоронні органи і кримінальні структури ― це одна компанія, яка допомагає зберегтися кримінальній владі”.