28 жовтня ввечері невідомі побили і пограбували голову 44-ї дільниці 120-го Шевченківського виборчого округу Львова Михайла Михайлевича. Про це повідомила прес-служба штабу Віктора Ющенка у Львівській області.
Начальник Шевченківського райвідділу міліції міста Львова Богдан Броницький підтвердив „Контекст-медіа” факт побиття та пограбування Михайлевича .
„Михайла Михайлевича було побито і ограбовано поблизу будинку № 101 по вулиці Чорновола, між будинками №№ 45 і 101. Він прямував до дому, не відомо звідки, по особистих справах. У потерпілого відібрали куртку, в якій знаходилися ключі від квартири і виборчої дільниці”, ― розповів Богдан Браницький.
Наразі міліція проводить перевірку цього випадку.
Встановлено, що Михайлевич був у стані алкогольного сп’яніння, що підтвердили результати аналізу крові потерпілого. „Міліціонери обстежили територію, надали першу допомогу потерпілому. Скільки було нападників – наразі невідомо. Інформація про те, що їх було більше 10, не підтверджується. В нас є відеозапис показів потерпілого, які він давав у лікарні”, ― розповів Богдан Броницький.
За інформацією прес-служби штабу Віктора Ющенка у Львівській області, „вчора ввечері жертвою виборчих перегонів став голова 44-ї дільниці Шевченківського виборчого округу Михайло Михайлевич, який представляє кандидата у президенти Михайла Бродського. Більше десятка підлітків, які очікували п. Михайла біля його під’їзду, жорстоко побили його, при цьому не забравши жодних матеріальних цінностей, окрім ключа від сейфу у виборчій дільниці”.