ЛЬВІВ, 20 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Невідомі побили внука голови правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Івана Півня.

Як повідомляє прес-служба ВАТ «Агрофірма «Провесінь», вчора до Дитячої клінічної лікарні, було доставлено у тяжкому стані 15-річного Івана Шелеста, онука голови ВАТ «Агрофірма «Провесінь». «Двоє невідомих молодиків, віком від двадцяти п’яти років, зупинили хлопця на світлофорі, який їхав велосипедом по вулиці Липова алея, та нанесли кілька ударів по голові. При побитті невідомі особи забрали мобільний телефон, поламали велосипед та вигукували наступні фрази: «…звертайся до свого діда Півня, який тобі все одно не допоможе…», —сказано у повідомленні.

Зараз хлопець перебуває у важкому стані у Дитячій клінічній лікарні. Лікарі винесли йому діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, параорбітальна гематома.

Заяву про факт побиття подано до Галицького районного відділу міліції. Справу передано на розгляд до Сихівського райвідділу міліції.

Голова правління агрофірми «Провесінь» звернувся з заявою до начальника ГУ МВСУ у Львівській області, генерал-майора міліції Михайла Цимбалюка з метою захисти його сім’ю від нападників.

Нагадаємо, 14 серпня на прес-конференції голова правління агрофірми „Провесінь” Іван Півень звинуватив „Банк Москви” у фінансуванні рейдерської кампанії проти агрофірми.

Нагадаємо, що у судах на розгляді знаходяться 7 судових позовів акціонерів ВАТ «Агрофірма «Провесінь», які вважають, що їх права були порушені керівництвом підприємства. Сьогодні свідки у справах заявили про погрози на свою адресу з боку керівництва агрофірми і попросили захисту у правоохоронних органах.

У липні найбільший акціонер ВАТ «Агрофірма «Провесінь» ІК «Вихор» заявив про продаж своїх акцій. З 2006 року ІК «Вихор» інвестував в акції «Провесні» близько 10 млн. грн., що спричинило зростання його капіталізації, а також цін на акції з 0,6 до 1,20 грн.
Наприкінці червня цього року представники міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств відвідали ВАТ «Агрофірма «Провесінь». Представники комісії зустрілись з керівництвом ІК «Вихор». «Вихор» надав на розгляд комісії матеріали щодо зловживань керівництвом агрофірми. За результатами перевірки було порушено кримінальну справу за фактом підробки підпису на договорі купівлі-продажу акцій ВАТ «Агрофірма «Провесінь».