2 лютого ввечері у Львові двоє невідомих побили заступника голови ЛОО УРП „Собор” Михайла Фуканчика.

Про це "Вголос" повідомили в ЛОО УРП „Собор”.

Михайло Фуканчик розповів, що вчора він повертався з офісу до дому, коло будинку його зустріли двоє молодиків віком 20-25 років і почали „колотити з погрозами „Ми тобі покажемо” російською мовою”. Невідомі вдарили пана Фуканчика два рази по обличчю, потім закинули на землю, зав’язали шарфом рота, щоб не кричав. До грабунку не бралися. „Коли я вирвався, вони почали втікати і захватили сумку з моїми політичними надбаннями”, ― зазначив Михайло Фуканчик.

Михайло Фуканчик вчора ж викликав міліціонерів, які склали рапорт, а сьогодні зробив заяву і зустрівся із слідчим управління міліції Залізничного району Львові.

Голова ЛОО УРП „Собор” Ростислав Новоженець наголосив, що республіканці розцінюють напад на Фуканчина як „напад на політичного діяча і вважають, що це пов’язано виключно з його громадською діяльністю, з активними виступами на „львівській клумбі” та мітингах”.

Ростислав Новоженець також повідомив, що начальник ЛМУ УМВСУ у Львівській області Михайло Курочка пообіцяв розібратися у ситуації і вжити всіх необхідних заходів, щоб розслідувати цю справу.