Сьогодні у Львові вночі невідомі зірвали табличку і розписали стіну офісу ЛОО КУН свастикою та написом УНА-УНСО, ― повідомив „Контекст-медіа” керівник ЛОО КУН Михайло Вовк.
„Це сталося близько першої ночі, ― розповів Михайло Вовк. ― Наш охоронець, почувши лай собаки, бачив як від офісу в напрямку трамвайної зупинки йшли шестеро коротко стрижених молодиків. А ранком з’ясувалося, що зникла партійна табличка, а стіни офісу розмальовані свастикою та надписом УНА-УНСО”.
Михайло Вовк зазначив, що кунівці добре розуміють, що УНА-УНСО не є причетна до цієї акції, а зроблено це, як він висловився, „на політичне замовлення наших супротивників”.
ЛОО КУН звернулося у галицький РВ УМВСУ м. Львова і зараз очікується на прибуття оперативної групи.
Голова ЛОО УНА-УНСО Остап Козак повідомив „Контекст-медіа”, що вночі свастика з’явилася на фасаді офісу ОУН в Україні, а також громадської приймальної народного депутата України Андрія Шкіля. Він підтвердив, що УНА-УНСО не має жодного відношення до цього. „Скоріше за все це робили не місцеві з метою пересварити всіх націоналістів у Львові. Однак при цьому вони зовсім не розбираються в ідеології та ідейних течах націоналізму”, ― зазначив Остап Козак.
Остап Козак також зауважив, що таке могло статися лише в умовах, коли львівські вулиці зовсім не патрулюються правоохоронцями.
Як стало відомо агентству, у Львові сьогодні вночі також було розписано свастикою (при цьому зображення не правильне, зворотне) громадську приймальну „Нашої України” у Львові, а також вилито фарбу на порозі приймальної.