Як повідомляє прес-служба ВО «Свобода», ця адреса є офіційним місцем реєстрації «свободівця», хоча там він не мешкає. Націоналіст повідомив, що внаслідок інциденту згорів сарай, що знаходиться на обійсті. Як відомо, Юліан Матвійчук – керівник фракції ВО «Свобода» в міській раді, ветеран московсько-української війни – є одним із очільників боротьби полтавців проти мафії забудовників.

Окрім того, «свободівець» зазначив, що зараз у Полтаві заблоковано будь-яку роботу міської ради та виконкому – в адміністративній будівлі розташований Штаб супротиву з числа місцевих активістів, зокрема націоналістичних сил. Ще 6 квітня полтавці озвучили низку вимог з приводу масових сутичок завезених «тітушок» із місцевою громадою, що відбулися в місті напередодні. Однією з вимог є скликання позачергової сесії міської ради із розглядом питань про мораторій на будівництво МАФів та про відставку керівництва міста.

Станом на ранок понеділка 10 квітня міський голова Полтави Олександр Мамай досі не вийшов до людей та не оприлюднив жодної заяви щодо кривавих подій у місті. Тим часом, у неділю будівлю міської ради обшукали піротехніки з собаками – буцімто шукали вибухівку.

Зазначимо, що полтавські активісти вже добилися певних поступок із боку силовиків після пікетування обласного управління МВС. Зокрема, там зобов’язалися зняти з активістів підозри у скоєнні масових заворушень. Окрім того, пообіцяли прозвітувати 10 квітня стосовно кримінальної відповідальності працівників фірми «Скорпіон 2016», яких підозрюють у завданні важких тілесних ушкоджень Олександрові Кобі та Дмитрові Юденкові, та інших. Також припинено функціонування атестаційної комісії Нацполіції в області, яку очолює депутатка від БПП Ірина Степаненко, що покриває безчинства забудовників.

На 9 ранку біля міської ради знову збирається віче – громада вимагає проведення позачергової сесії та відставки міського керівництва.

 

 «Вголос»