Про це власкору Вголосу повідомили мешканці виборчого округу №5, де 12 січня 2014 року відбудуться проміжні вибори до Луцької міської ради.

Як розповів у коментарі власкору «Вголосу» житель округу №5, 28 грудня він побачив як група чоловіків відкривала поштові скриньки по вулиці Баранова та зачищала їх вміст, а також перевіряла чи немає друкованої продукції у воротах садиб.

«Коли я підійшов до мого будинку і перевірив свою поштову скриньку, то побачив, що у ній залишилася лише агітація за кандидата від фонду нардепа Палиці Ірини Констанкевич. Її чомусь ці підозрілі особи не забрали. Іншої агітаційної продукції я не знайшов. Зате помітив недалеко від свого будинку розірвану листівку. Піднявши її, прочитав на ній заклик не продавати свій голос і не підтримувати кандидатів, які вдаються до підкупу виборців. Мене насторожила така вибірковість цих людей, які знищують листівки з правильними гаслами», – розповів він.

Також 28 та 29 грудня невстановлені особи, які займаються зачищенням округу від листівок із закликами не продавати свій голос, були помічені і на інших вулицях. Водночас, зі слів мешканців, характер зачистки цих осіб носить вибірковий характер: знищується саме ці листівки.

Нагадаємо, що проміжні вибори на окрузі №5 відбудуться 12 січня 2014 року. За місце депутата Луцької міськради змагається чотири кандидати.