Інцидент стався у п'ятницю ввечері, передає CNN.

«Чоловік із рюкзаком був затриманий у п'ятницю ввечері після того, як перетнув периметр безпеки комплексу Білого дому та його виявив співробітник секретної служби на південному вході резиденції», - розповіли телеканалу чиновники з адміністрації.

Наголошують, що інцидент стався незадовго до опівночі, коли президент Дональд Трамп перебував у Білому домі.

Джерело з Секретної служби поінформувало, що зловмисник, можливо, потрапив на територію Білого дому зі східного боку, перш ніж дістатися до входу у південну галерею. У Білому дому був одразу запроваджений «помаранчевий» рівень безпеки - один із найвищих за протоколом Секретної служби. Підозрюваного заарештовали та взяли під варту.

Президент Дональд Трамп проводить вікенд у Вашингтоні і під час інциденту також діяв за протоколом безпеки, сказав представник адміністрації.

Це не перший випадок проникнення на територію резиденції американського президента за останні кілька років. Зокрема, в 2014 році 42-річний Омар Гонсалес зі штату Техас увірвався в резиденцію зі складаним ножем у кишені брюк. Родини президента у той час у Білому домі не було.

Ще один випадок стався на День подяки, коли перша родина перебувала у резиденції. Тоді Секретна служба затримала на північній галявині Джозефа Капуто зі штату Коннектикут, який переліз через паркан. У чоловіка на плечах був накинутий прапор США.