Про це він сказав 15 серпня в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Я ще не почав говорити. Невідворотність покарання наступить. Термін давності вчинених речей – ой який довгий… Зерно правди в тому, що говорить Артем Ситник, є… Я, напевне, самий обізнаний в перипетіях майбутньої долі Назара Холодницького. Хай подбає і подумає, чого він став зненацька «святішим святого».

Водночас Матіос розкритикував очільників антикорупційних органів за міжвідомчий конфлікт.

«Ці інституційні протиріччя нищать державу: коли спочатку разом, а потім один святіший  Папи Римського, інший – гірший за того, хто в пеклі», – заявив військовий прокурор.

Матіос при цьому запевнив, що лише попереджає керівників антикорупційних структур, що закон візьме гору. Він також натякнув, що «пригадає» правоохоронцям розслідування щодо нього:

«Я як суб'єкт розслідування, яке проводила в комбінуванні з деякими людьми велика низка правоохоронних органів минулого року, не забув і не забуду. Поки що не маю для цього законних повноважень. Але вони наступлять. Це буде ще одна вперше зроблена річ в Україні... Буде ще один «екс». Колись. Думаю, не довго чекати», – сказав Матіос.

Нагадаємо, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Йому винесли лише догану.

Після цього керівник САП написав заяву на відпустку - на півтора місяці.

Згодом стало відомо, що Назар Холодницький, який пішов у відпустку до 13 вересня після скандалу, отримав 456 тисяч 780 гривень відпускних.

Що цікаво, після догани заробітна плата Назара Холодницкого за липень збільшилася на 6 тис. гривень і склала 180 292 гривні.

Під час прослуховування кабінету керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького детективи НАБУ виявили факти тиску на прокурорів та суддів, а також зливу інформації про обшуки.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що розслідування щодо Холодницького ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова. Керівник ж Спеціалізованої антикорупційної прокуратури заявив, що жодного разу не спілкувався з міським головою Одеси Геннадієм Трухановим.

Раніше Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на «жучок» для прослуховування. Він також сказав, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.