Про це він заявив на пленумі Луганської обласної організації НСЖУ, інформує прес-служба НСЖУ.

“Медіа-ресурси повинні щодня попереджати владу й опозицію - альтернативи чесним виборам немає. І не треба голосних заяв на старті кампанії, треба кропітка робота з виправлення помилок”, – наголосив він.

На переконання голови НСЖУ, невизнання парламентських виборів світовою спільнотою буде трагедією для країни, бізнесу, громадян.

Також під час поїздки на Луганщину Наливайко обговорив з керівництвом облдержадміністрації хід виборчих перегонів і можливості НСЖУ в частині медійного просування інноваційно-інвестиційних проектів регіону. Зокрема, під час проведення у вересні цього року презентації області у Брюсселі та у жовтні – під час Луганського міжнародного інвестиційного форуму.

«Наше спільне завдання – дати можливість європейцям побачити об’єктивну картину життя нашої країни, і Спілка журналістів вже веде активну роботу в цьому напрямку», – зазначив Наливайко.

Він також нагадав, що НСЖУ стала членом Брюссельського прес-клубу, який є одним із найпрестижніших і найавторитетніших медіа-майданчиків Європи. За словами Наливайка, також спілка планує значно розширити співпрацю з Міжнародною федерацією журналістів, що в цілому поліпшить інформаційну складову європейського іміджу України.