Про це повідомив вчора під час прес-конференції директор стадіону Денис Ринський, повідомляє кореспондент «Вголосу».

За словами директора, введення в експлуатацію електростанції дасть можливість не переживати на випадок відключення від електроенергії стадіону.

«На сьогодні стадіон живиться від тимчасового кабелю, який має 5 слабких місць. Аби під час відповідальних матчів не виникало проблем з відключення стадіону, ми запускаємо систему додаткового живлення у вигляді двох дизельних генераторів. Проте це дуже дорого. Отже, запуск електростанції дасть можливість нам не переживати на цей випадок. Бо паніка – це найгірше, що може статися під час раптового відключення», – наголосив Денис Ринський.

Крім запуску електростанції, за словами директора, на стадіоні ще купа невідкладних проблем.

Так, з 316 відеокамер, що встановлені на стадіоні, працює лише 280. З 77 воріт внутрішнього огородження (геймів) в наявності 67. Решта, як зазначив керівник, загубилися.

«З геймами ситуація цікава. Звісно, ми можемо докупити огородження, але це не вихід. Потрібно знайти загублені гейми, і в цьому напрямку вже працюють відповідні слідчі органи. Адже я хочу відповідати за те, що я взяв на баланс», – підкреслив Денис Ринький.

Керівник стадіону також додав, що до 3 грудня поточного року має завершитися повна інвентаризація об’єкту.

«Все має бути обліковано, інвентаризовано і прийнято на баланс з договорами про матеріальну відповідальність. Відтоді на «Арені Львів» розпочнеться нове життя», – сказав Денис Ринський.

Нагадаємо, 9 жовтня львівським мас-медіа було презентовано ключові принципи роботи нової управлінської команди «Арени Львів».