ДБР розслідує незаконні поруби лісу – завдано понад 23 млн грн збитків.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Слідчі центрального апарату ДБР здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом організації та здійснення службовими особами лісових господарств Харківської області незаконних порубів лісу.

Сказано, що слідчими ДБР було проведено судово-економічну експертизу, що підтверджує заподіяння державним інтересам збитків на суму 23,8 млн грн.

"З вересня 2018 року по червень 2019 року службові особи лісових господарств Харківської області, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили незаконну порубку лісу на території ДП "Жовтневий лісгосп", що спричинило тяжкі наслідки лісовому господарству", - кажуть в ДБР.

Зазначається, що у разі доведення вини посадовцям загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як писав "Вголос", начальнику обласного управління лісовим та мисливським господарством Закарпаття Валерію Мурзі вручили підозру у зловживанні службовим становищем.