Матч у Харкові ще раз підтвердив, що місцеві «Акули» - незручний суперник для львів’ян. Уже вкотре у сезоні львів’яни зіграли з «Акулами» не так, як цього хотілося. У першому періоді «Акули» та «Леви» подарували глядачам мінімум небезпечних моментів та лише один гол. Здебільшого, команди грали до першої серйозної помилки суперника та можливого вилучення. Гравці господарів неодноразово у цій грі доводили, що грати 5 на 4 не те саме, що у рівних складах.

Перший тривожний дзвіночок біля воріт Горєлова пролунав на п’ятій хвилині першого періоду. Большаков і Посевін змарнували вихід 2 в 1. «Леви» відповіли небезпечним, проте неточним кидком капітана Дмитра Гнітька. А наприкінці першого періоду господарі реалізували чисельну більшість. Петрухно опинився в потрібно місці в потріний час – 1:0.

Другий період для «Левів» став таким, що згадувати його не хочеться. Утім, усе для команди Владислава Єршова починалося добре. У дебюті другої 20-ти хвилинки «Леви» грали у більшості, однак не забили. А після цього на харківській ковзані почався зірковий час місцевої команди. Пономарь не реалізував вихід сам на сам з Горєловим, після чого «Левам» довелося захищатися втрьох. Коли Калмиков закинув другу шайбу у більшості, на майданчику виникла бійка між Куликовим та Лупандіним. На щастя, усе швидко закінчилося.

Після пропущеного другого гола серія вилучень у «Левів» не завершилася. Не забив Мошкарьов – забив Бобков, і знову у чисельній більшості. А добив «Левів» у другому періоді Клименков. Саме він вдало підставив клюшку після кидка Акімова – 4:0. Єдине, що вдалося гостям до завершення другого періоду, - закинути шайбу престижу. Автором курйозного голу став Медара. Ще один епізодом вартим уваги у другому періоді стала бійка молодих гравців обох команд – Владислава Курського та Максима Мартишка. Перший отрима чотири хвилини штрафу, а дургий – дві.

Третій період матчу вселив надії на те, що «Леви» таки залишили шанси поборотися за п’яте місце і виграти «малий» плей-оф. Команда Владислава Єршова зіграла значно краще, аніж у попередніх 20-ти хвилинках. Хоч і у дебюті третього періоду «Леви» пропустили (забив Клименков у більшості), однак Расторгуєв швидко закинув шайбу у відповідь. Голкіпер «Акул» Олександр Харітонов не дозволив львів’янам бодай ще одного разу скоротити розрив у рахунку. Натомість воротар «Левів» Райан Донаван, який після п’ятої пропущеної шайби замінив Сергія Горєлова, відстояв на нуль.

Підсумковий рахунок матчу (5:2) зробив уже «Акули» фаворитом на п’яту сходинку у чемпіонаті України. Утім, усе вирішиться у Новояворівську 14 березня, де пройде матч-відповідь «малого» фіналу плей-оф. Це буде остання гра «Левів» у дебютному для них сезоні.

«Харківські Акули» - «Леви» - 5:2 (1:0; 3:1; 1:1)

10 березня 2012 року, 14:45. «Салтівський лід», 555 глядачів.

Судді: О. Глуховський, А. Родіонов, А. Бакуменко

Харківські Акули: Харитонов. Петрухно – Акімов, Лупандін – Кручинін, Столяренко – Полоницький, Торяник. Міхейонок – Клименков – Бобков, Посєвін – Большаков – Кривда, Калмиков – Крикуненко – Мартишко, Савченко – Кобиков – Пономар, Ханін.

Леви: Горєлов (00:00 – 35:06, 35:55 – 40:52), Донован (35:06 – 35:55, 40:52 – 60:00). Мошкарьов – Громов, Куликов – Новиков, Маліченко – Гончаров. Гнітько – Пономарьов – Марушев, Сидоров – Буточнов – Расторгуєв, Булгаков – Федоров – Мадера, Курський, Зеньков.

Голи: 1:0. Петрухно (Міхейонок, Клименков, 14:05 – більш.), 2:0. Калмиков (Крикуненко, Лупандін, 30:22 – 5х3), 3:0. Бобков (Міхейонок, Клименков, 35:06), 4:0. Клименков (Бобков, Акімов, 37:00 – більш.), 4:1. Мадера (38:44), 5:1. Клименков (Міхейонок, Бобков, 40:52 – більш.), 5:2. Расторгуєв (Буточнов, Сидоров, 46:18).

Штраф: 18 – 20

Кидки: 25 (12+8+5) – 23 (7+7+9)

Вкидання: 43 – 43

Найкращі гравці: Харитонов – Расторгуєв