Перший період матчу у Донецьку Леви відверто провалили. Гра галичан не тішила – Леви не нагадували тих левів, яких звик бачити вболівальник. Створивши мінімум гольових моментів у першому періоді, гості повністю програли супернику першу 20-ти хвилинку.
Пропустивши швидку шайбу від Пастуха на четвертій хвилині першого періоду, не було видно завдяки чому підопічні Владислава Єршова зможуть змінити хід поєдинку. Господарі й надалі контролювали переміг матчу на ковзанці й були ближчими до другої шайби, аніж галичани до першої. Гравець Донбасу-2 Олександр Нікульніков у середині першого періоду подвоїв перевагу своєї команди і довів, що Левам цього вечора буде не солодко.

Леви подали признаки життя, коли той-таки Нікульніков отримав двохвилинний штраф від арбітрів. Львів’яни були близькими до того, аби у більшості відквитати одну шайбу, однак кіпер Донбасу Вадим Селіверстов грав надійно. Коли не забили Леви у більшості, знову пропустили. Наприкінці першого періоду Горєлов пропустив третю шайбу. Цього разу від Німенка. Відтак, після першого періоду ситуація для гостей була плачевною – 0:3.

Другий період матчі Леви почали значно краще, ніж перший. Активна гра гостей не пройшла безслідно. Степан Пономарьов доволі швидко дав зрозуміти, що, попри провалений перший період, гості зі Львова не здадуться. Пономарьов об’їхав ворота і загнав шайбу в незахищений Селівертстовим кут. Такі шайби в хокеї хоч і не є дуже рідкісними, однак вони прикрашають цей вид спорту.

При рахунку 3:1 на користь Донбасу-2 гра Левів покращилася. Вочевидь, у першій перерві Владиславові Єршову вдалося знайти потрібні слова для своїх підопічних. У другій 20-ти хвилинці уже не було помітно явної переваги донеччан. Закрутити інтригу у другому періоді, зробивши рахунок 3:2, могли Марушев та Расторгуєв. Утім, в обох епізодах вище усіляких похвал зіграв кіпер Донбасу-2 Вадим Селіверстов. Особливо перспективним виявився момент Расторгуєва, коли той не переграв воротаря, вийшовши з ним сам на сам. А сталося це тоді, коли Леви грали у більшості. Більше користі зі своєї успішної гри Леви у другому періоді не добилися.

У третьому періоді Леви мали шанс, аби закрутити інтригу у матчі, однак ним не скористалися. Після того, як команда Владислава Єршова успішно відзахищалася у меншості, львів’яни отримали шанс реалізувати власну більшість. При чому, двічі поспіль. Утім, забити бажаний гол їм не вдалося. Як це не дивно, але небезпечніший момент львів’яни створили вже у рівних складах, коли Куліков вийшов з лавки для оштрафованих. Про нього донеччани забули і ледь за це не поплатилися. Вкотре у матчі вдало зіграв Селіверстов.

А після цього Леви уже захищалися. До того ж, завершення поєдинку провели у чисельній меншості. Коли Янченко повернувся на майданчик, аби щось змінити, часу в галичан уже не було.

Відтак, вп’яте у сезоні Леви програли Донбасу-2 в основний час. Надолужити втрачене у першому періоді львів’янам не вдалося. В цієї команди галичани не забрали ще жодного турнірного очка. Уже точно можна написати, що Донбас-2 став для Левів незручним суперником.

Донбас-2 - Леви - 3:1 (3:0, 0:1, 0:0)

25 січня 2012 року. 19:00. м. Донецьк. ЛСК «Лідер». 362 глядача

Судді: А. Севрук, А. Бакуменко, А. Дронговський

Донбас-2: Селіверстов. Алексюк - Борисенко, Кугут - Толкунов, Васильєв - Тезіков, Зеленко. Голубничий - Бондарєв - Пастух, Смолін - Аникєєв - Німенко, Бабинець - Ісхаков - Страхов, Нікульніков - Аверкін - Кровопусков

Леви: Горєлов. Мошкарьов - Гончаров, Куликов - Хонін, Черненко - Новиков, Толстик - Маліченко. Гнітько - Пономарьов - Янченко, Сидоров - Федоров - Марушев, Мадера - Панченко - Расторгуєв, Курський, Булгаков.

Голи: 1:0. Пастух (Бондарєв, 3:33 - менш.), 2:0. Нікульніков (Тезіков, Кровопусков, 10:30), 3:0. Німенко (Аникєєв, 18:09 - більш), 3:1. Пономарьов (Гнітько, 23:12).

Штраф: 14 - 28

Кидки: 28 (11+10+7) - 36 (11+19+6)

Вкидання: 37 - 26