Сьогодні 30 березня аграрії, профспілки та ВО "Свобода" організували автопробіг вулицями Києва проти спроб влади Зеленського, використовуючи карантин, у чергове протягнути антинародний закон про розпродаж української землі.

Про це повідомили у ВО "Свобода".

Саме таку форму протесту було обрано через неможливість в умовах карантину зібрати велелюдний мітинг під стінами Верховної Ради України. Активісти зауважили, що навіть цієї форми протесту влада Зеленського злякалася!

”Біля стадіону ім. Лобановського по вул. Грушевського нас зустрів блокпост поліції та спецпризначенців! Не дивлячись на усі наші доводи, що повідомлення про акцію внесено, що машини розбиті по десятках, що усі люди у захисних масках - поліція нас  пропустила! Тому ми завершили акцію на Аскольдовій могилі", - йдеться у повідомленні.

"Сьогоднішня акція показала що влада все-таки боїться народу і тому акції протесту проти дерибану землі необхідно продовжувати! Повертаючись з акції, ми зауважили, що перекритий повністю увесь урядовий квартал! Кожна вуличка і шпарка!
Це нагадало мені події Майдану 2013-2014 року. Тоді Янукович також перекривав урядовий квартал і всі ми знаємо чим це завершилося! Очевидно, у Ростові вже звільнили місце для нового постояльця! Українці перемогли вже не одних охочих до української землі! Переможуть і цих! Слава Україні!”, - прокоментував на своїй сторінці в фейсбук голова Київської обласної організації ВО ”Свобода” Ігор Сабій.