Фермери та представники ВО “Свобода” у Батурині, що на Чернігівщині, вийшли на протест проти відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення. Активісти на деякий час заблокували дорогу, безперервно пересуваючись пішохідним переходом.

Пряму трансляцію з акції у мережі проводив голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” в Бахмацькій районній раді, ветеран московсько-української війни Володимир Брюховецький.

“Ми маємо відстояти землю, яка ідсталася нам у спадок від наших пращурів і яку ми маємо передати наступним поколінням українців. Якщо ми зараз не покажемо владі, що їхня афера із продажу землі – це просто дерибан, вони не зрозуміють. Вони зараз розпродують олігархам та іноземцям за копійки те, що є нашим національним надбанням, найдорожчу, найродючішу в світі землю. Ми маємо вихоити на пікети, щоби не дозволити владі провести цей дерибан”, – зазначив Брюховецький.

Акція проти розпродажу землі. Місто Батурин. Збережемо українську землю для наступних поколінь.Volodymyr Briuhovetskyi

Опубліковано Володимиром Брюховецьким Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Нагадаємо, сьогодні у Львові під обласною радою свободівці встановили “стовп ганьби” зі світлинами нардепів, які підтримали законопроект про ринок землі у першому читанні.