Український кінорежисер та колишній бранець Кремля Олег Сенцов прокоментував марш «Ні капітуляції!», який на День захисника України проходив у Києві.

Про це повідомляє «УНН».

«Я бачив марш «Ні капітуляції!» як сигнал президенту - це дуже добре. Ти наш менеджер, ми тобі дали керувати нашою країною, не зрадь нас. Але я не вважаю, що ми вже здали інтереси країни, десь відступили або капітулювали. Я цього не бачу. Я бачу лише бажання, невеликі кроки назустріч переговорам, які можуть призвести до звільнення полонених і припинення вогню. Якби ці кроки були зроблені раніше, дівчині (бійцеві 101-ої бригади, загинула 15 жовтня 2019 року - ред.) Ярославі снайпер не вистрелив би в голову», - сказав Сенцов.

Колишній політв’язень впевнений, що Путін не поверне Донбас на наших умовах, і при цьому на умовах РФ Україна не візьме.

«Але припинити бойові дії, щоб у нас день через день не гинули хлопці, - це реально. Повернути наших полонених - це реально», - додав режисер.

Нагадаємо, що українському режисерові і колишньому політв’язню Олегу Сенцову вручили спеціальну нагороду Польської кіноакадемії – Орла за відвагу і незламність.