Ветерани бойових дій 14 жовтня у День захисника України, проведуть у Києві марш “Ні капітуляції”

Про вони оголосили на пресконференції, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Протестувальники хочуть, щоб президент Зеленський вирішив конфлікт на Донбасі поза Мінським форматом та не через розведення військ та жодних статусів для ОРДЛО.

Яна Зінкевич зазначила, що вимогою є заборона введення особливого статусу для ОРДЛО або будь-яких інших регіонів України, тому що це шлях до розвалу. Це – заборона на введення амністії для бойовиків, заборона відведення українських військ на лінії розмежування, заборона на будь-які недержавні воєнізовані формування на території ОРДЛО, заборона проведення виборів у будь-які органи влади та самоврядування до отримання повного контролю на всій лінії українсько-російського кордону.

Колишній учасник АТО та в’язень Кремля Євген Панов закликав президента Зеленського бути обережнішим у переговорах із РФ.

“Ми виступаємо не проти мирних ініціатив, ми виступаємо проти речей, які є життєво небезпечними для існування нашої країни. Ми виступаємо проти абсурдного Мінського формату… з нього треба виходити та шукати абсолютно нові адекватні майданчики, на яких ми зможемо захищати наші національні інтереси”, – сказав перший командир полку “Азов” Андрій Білецький.

Розпочнеться марш о 16:00 у парку Тараса Шевченка в Києві.

Організатори акції – ветеранські організації – просять не приносити на марш політичні прапори та гасла, а також заборонені предмети, дотримуватися правопорядку та не піддаватися на провокації. Колона пройде до майдану Незалежності, де відбудеться віче, а потім учасники акції перемістяться до урядового кварталу та влаштують перформанс.

Як писав “Вголос”, у п’ятницю, 11 жовтня, глава держави Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди дня захисника України в Одесі заявив, що ніякої здачі національних інтересів не буде.