Станом на ранок 13 березня в приміщенні Львівської філії банку «Надра» відносно спокійно. Вкладники стоять в черзі до кас і очікують на початок виплат. Щоправда , окрім вкладників охорона інших цікавих до приміщення не пускає. «Хочете писати репортаж, звертайтесь по дозвіл через приймальню», — сказав кореспонденту Presstime чоловік при вході. На запитання коли розпочнуть отримувати виплати страж порядку відповів, що не знаю. «Люди чекають, але грошей нема, і коли привезуть невідомо», — додав він.

Сьогодні вперше до вкладників вийшов начальник філії і повідомив, що видачу грошей сумами по сто гривень в одні руки розпочнуть о 14.00. Водночас, вкладники з таким порядком справ і вимагатимуть збільшення ліміту. «В нас валютні вклади по 10, 20, 50 тисяч. Що мені до смерті їх так по 100 гривень забирати?!», — розповіла вкладник Галина.

За її словами, люди наразі настроєні не агресивно, але обіцяють чекати свого до кінця. «Ми до жодних фізичних дій вдаватися не хочемо. Але будемо вимагати до кінця, щоб зняли ліміт. Якщо що, лишимось ночувати в банку, прикуємо себе наручниками до батарей і лишимось на ніч», — наголосила вона.

За її словами, керівництво львівської філії наразі просто розводить руками. «Вони кажуть: від нас нічого не залежить, всім керує Київ», — додала Галина.

 

Яка ситуація в львівських відділеннях інших проблемних українських банків читайте тут.

фото: giftguru.ru