Акції спортивного бренду Nike впали на 1% на наступний день після інциденту, коли кросівка зіркового баскетболіста Сіона Вільямсона порвалась під час матчу. Як пише Reuters, компанія втратила близько 1,46 мільярда доларів від суми ринкової капіталізації.

Кросівка Nike моделі PG 2.5, яка була на лівій нозі баскетболіста, розірвалась майже навпіл, а спортсмен упав і дістав травму.

Це сталось менш ніж за хвилину після початку матчу між командами Duke Blue Devils та North Carolina Tar Heels, який відбувався у місті Дарем, Північна Кароліна.

Користувачі соцмереж почали різко критикували продукцію Nike і постити іронічні меми.

За словами тренера спортсмена, Сіон Вільямсон отримав легке розтягнення зв’язок правого коліна під час падіння, але його стан задовільний.

Компанія Nike також відреагувала на інцидент з кросівкою, зазначивши, що це «одиночний випадок». «Ми дуже стурбовані і хочемо побажати Сіону якнайшвидшого одужання… Якість нашої продукції має першочергове значення. Хоча це одиничний випадок, але ми працюємо над з’ясуванням причини проблеми», — йдеться в офіційній заяві Nike.

Модель кросівок Nike PG 2.5, випущена влітку 2018 року, продається на офіційному сайті Nike, вартість пари кросівок коливається від 95 до 105 доларів.