Не добре, що знову програли. Якби ми забили перші, то не відомо, що було б. Ми б тоді могли зміцнити центр поля і контратакувати. Але ми не використали моменти. Була самовіддача, бажання грати. Не можу звинувачувати нікого, бо ми боролися і грали не так, як проти «Металурга». Вперед дивимося. Не хочу виправдати гравців, але можливо десь були порушення підготовки, тренувального процесу, десь були помилки. Ще зважте, що команда з Пластуном, Худоб’яком і Даушвівлі зовсім інша, аніж без них. Тому я оптимістично дивлюся в майбутнє. 

Після вилучення ви внесли корективи, і "Карпати" заграли по-іншому. Чи виконали гравці ваші вказівки?
Після вилучення ми стихійно атакували. Чому? Бо ми програвали. Йшли довгі передачі. Балажіц перемістився на позицію центрального нападника. Навіси, підбори... це не наша гра. 

Що з Зеньовим?
Проблеми з коліном. 

У протоколі в основі був Кенія. Але у підсумку на полі він не вийшов.
Температура змусила нас в останню мить його замінити. Він надійний гравець, думаю, зміг би себе непогано проявити. 

Як оціните дії Штіліча і чи буде він грати в старті?
Якщо так гратиме, як зараз, я з радістю поставлю його. Але є біда одна – він нестабільний. Сьогодні ж він боровся і зовсім по-іншому виглядав.

Ви будете тренувати «Карпати» в новому сезоні? Чи це не від вас залежить? 
Від мене залежить. І я збираюся тренувати «Карпати» й надалі. 

Хто друге місце в чемпіонаті посяде і чи можете гарантувати, що «Карпати» залишаться в вищій лізі? (питання від київського журналіста)
Хто отримає срібло? «Динамо», звісно, ваша команда (сміх у залі). Щодо другого питання, то боротьба йтиме до останнього. Сьогодні ми могли виграти. Гарантії ніхто не може дати. Так само і щодо срібла. «Металіст» і «Дніпро» зараз непогано виглядають.

Джерело: ФК "Карпати