Скажу про нашу команду: на перший тайм ми поставили завдання футболістам грати від оборони, - каже після гри Ніколай Костов. - Не пропускати, якщо це буде можливо. У якийсь момент, коли гра заспокоїлася, наші футболісти її вирівняли, в центрі починали добре комбінувати і тримати м’яч... Але пропустили гол, потім другий. Це зумовило результат матчу. В принципі, намагання у футболістів було до кінця поєдинку. Розраховували на власні атакуючі дії, але «Шахтар» дуже сильно підняв свій рівень – не знаю, що можна придумати, щоб обіграти «гірників».

Скажіть, наскільки «Карпати» комфортно почувають себе на третьому місці з кінця у турнірній таблиці. Не боїтеся, що вас наздоженуть?
Природно, відчуваємо себе некомфортно. Я не можу зараз пояснювати всі наші проблеми, але одна з них – те, що в команді постійно змінюються футболісти. Маю на увазі наступне: не можемо одним і тим же складом провести дві, три або чотири гри. То видалення, то травми – різні проблеми. Але це наші проблеми. Ми ними займаємося і не можемо широко пояснювати: що, чому і як. Природно, команда почуває себе некомфортно. Це впливає психологічно на гравців, і вони не можуть добре продемонструвати свій потенціал.

Джерело: ФК «Карпати»