Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко незадоволений станом дошкільної освіти у Львівській області. Про це йдеться у зверненні міністра до голови Львівської ОДА Петра Олійника. ― повідомила "Прес-Тайм" прес-служба МОН.

Станіслав Ніколаєнко у своєму звернені просить голову ОДА особисто сприяти і підтримати відновлення діяльності дошкільних навчальних закладів і передачі їх до комунальної власності територіальним громадам. За даними МОН, сьогодні на Львівщині лише дев'ять відсотків сільських дітей дошкільного віку відвідують дошкільні навчальні заклади. Цей показник займає останній рядок, у порівнянні з іншими регіонами України. Особливо гострим, відзначає міністр, є питання забезпечення прав дітей на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти стоїть у Львові.

"У місті протягом останніх двох років існує тенденція до збільшення контингенту дошкільнят і функціонуючі дитячі садки міста перевантажені, в той час як кілька десятків дитсадків здаються в оренду як державним так і комерційним структурам", ― стверджує Станіслав Ніколаєнко.