Дієтологи назвали продукти, які у жодному разі не можна їсти на голодний шлунок.

Про це інформує сайт  belnovosti.by.

Тож відмовитись варто від:

7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

Томати

Незважаючи на те, що томати багаті поживними речовинами і вітамінами, в них також багато дубильної кислоти, яка надає їм особливу кислотність за смаком і може викликати проблеми зі шлунком. Тому людям, що страждають печією або виразкою, краще про ці овочі забути.

7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

Газовані напої

Вживання натщесерце газованих напоїв збільшує ризик здуття живота.

Ці напої збільшують кількість шлункової кислоти, яка може викликати ерозію стінок травної системи.

7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

Листкове тісто

Улюблені багатьма круасани містять дріжджі - інгредієнт, який може дратувати стінки шлунка.

Якщо ж ця випічка фабрична, до проблем можна додати консерванти і трансжири, які завдають шкоди не тільки травній системі, а й організму в цілому.

7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

Гострі спеції

Рідко хто з людей снідають гострими стравами, але є такі. Їм необхідно пам'ятати, що з порожнім шлунком і гострими інгредієнтами, такими, як халапеньйо або перець чилі, вони наражають на небезпеку травний тракт. І якщо їсти це натщесерце, спазми шлунку практично гарантовані.

7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

Солодощі

Коли цукор потрапляє в порожній шлунок, організм не може виділяти достатньо інсуліну для підтримки нормального рівня глюкози в крові.

Крім того, цукор є кислою їжею, яка може змінити кислотно-лужний баланс. Солодощі на сніданок краще виключити всім, оскільки вони підвищують ризик розвитку цукрового діабету.

7 продуктів, які не можна їсти натщесерце

Йогурт

Незважаючи на те, що йогурт містить багато молочнокислих бактерій, які корисні для здоров'я людини, ця кислота стає неефективною через високий рівень кислотності порожнього шлунку. Тому набагато корисніше їсти йогурт на обід, або за дві-три години після першого прийому їжі.

груші

Груші

При вживанні натщесерце груш, ці фрукти, що містять сире волокно, можуть пошкодити тонкі слизові оболонки і викликати біль в шлунку. Тому фахівці рекомендують поєднувати їх з іншими злаками або вівсянкою.