Defense News повідомляє, що Німеччина відмовилася від поставки Росії бойового тренажерного комплексу. У свою чергу Великобританія призупинила дію ліцензій на виробництво на території Росії снайперських гвинтівок, патронів, а також деяких деталей для літаків і гелікоптерів, уточнює Jane's.

За даними Jane's, про призупинення військового експорту також задумалася і Франція, яка наразі займається будівництвом двох вертольотоносців типу «Містраль» на замовлення Міністерства оборони Росії. Конкретне рішення поки не прийнято. Французька сторона заявляє, що відмова від поставки десантних вертольотоносних кораблів-доків розглядається в якості «крайнього заходу».

Міністерство оборони Росії і німецька компанія Rheinmetall уклали контракт на будівництво цифрового центру бойового навчання у Муліно Нижегородської області в 2011 році. Сума угоди склала сто мільйонів доларів. З січня 2014 року в частково побудованому навчальному центрі проходять навчання бійці танкового з'єднання Західного військового округу. Для навчання вони використовують лазерні імітатори стрільби і поразки.

У свою чергу Великобританія в 2013 році видала російським оборонно-промисловим підприємствам кілька ліцензій на виробництво снайперських гвинтівок, різних типів боєприпасів, а також запчастин для літаків і гелікоптерів. Загальна вартість призупинених ліцензій складає 80 мільйонів фунтів стерлінгів (133 мільйони доларів). Уряд Великобританії також призупинив і військовий експорт на Україну.

Джерело: Лента.ру